زمانیکه شما هر سایتی را مشاهده می‌کنید، اطلاعات معینی از شما به طور اتوماتیک جمع‌آوری می‌شود. ما نیز به ازای هر بیننده‌ی سایت فستیوال موزر بصورت اتوماتیک به همراه شماره تلفن ،اطلاعاتی درباره کامپیوتر فرد و بازدید او از سایت جمع‌آوری کرده و ذخیره می‌نماییم. اطلاعاتی درباره آدرس IP کامپیوتر شما ( آدرسIP عددی است که بطور اتوماتیک زمانی که شما وارد شبکه وب می‌شوید به کامپیوتر شما تخصیص داده می شود. ) آدرس اینترنتی سایتی که از طریق آن وارد سایت ما شده‌اید. ( برای مثال www.google.com ) تاریخ و زمانی که شما وارد سایت ما می‌شوید و مدت زمانی که در سایت هستید. نام و نسخه سیستم عامل و browser کامپیوتر شما. به عنوان مثال Windows XP/IE 6 ( این اطلاعات به طور اتوماتیک بوسیله‌ی کامپیوتر شما منتقل می‌شود. ) صفحاتی از سایت که شما آنها را مشاهده می‌کنید. چنانچه وارد سایت ما شوید، صفحاتی را بخوانید، یا چیزهایی را download نمایید، اینها اطلاعاتی هستند که جمع‌آوری می‌کنیم. ما از این اطلاعات استفاده می‌نماییم که تعداد بینندگان سایت خود را در بخش‌های مختلف مشخص کنیم و کمک می‌کند که سایت خود را برای بینندگان آن هر چه مفیدتر نماییم. برای مثال از اطلاعات browser به این منظور استفاده می‌کنیم که سایت خود را به گونه ای طراحی نماییم که تعداد افراد بیشتری بتوانند صفحات سایت را به درستی مشاهده نمایند. زمانیکه شما وارد سایت ما می‌شوید، اطلاعاتی غیر از آنچه در فوق به آن اشاره شد از شما جمع‌آوری و ذخیره نمی‌نماییم، مگر اینکه خود شما بخواهید که اطلاعات دیگری در اختیارمان بگذارید. مثلا اینکه شما فرمی را در سایت پر کنید که شامل اطلاعاتی از قبیل ایمیل، اسم و ادرس شما باشد و آن را ثبت نمایید.

ما در این اطلاعات با چه کسانی سهیم هستیم؟
گروه فستیوال موزر هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کند و همچنین آنها را به شخص و یا اشخاص ثالثی منتقل نمی‌کند مگر اینکه به موجب قانون و یا حکم قانونی باشد. این گروه دارای سه بخش اطلاعاتی می‌باشد: آمار جمع‌آوری شده درباره‌ی کاربران، ترافیک سایت و اطلاعات مرتبط با سایت. ما از مشخصه‌های فردی شما فقط به منظور پاسخگویی به خودتان و یا برای تهیه گزارشات آماری در جهت شناخت بهتر کاربران خود استفاده می‌نماییم. ما log file ها و database هایی از اطلاعات کاربران برای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده‌ی آنها در طی هر ماه ایجاد می‌کنیم. به این ترتیب می‌توانیم درک بهتری از سایت خود داشته باشیم و محتوایی را که ارائه می دهیم، بهبود ببخشیم. البته این اطلاعات در بر گیرنده مشخصه‌های فردی و شخصی تک تک کاربران نمی‌باشد. بار دیگر خاطر نشان می‌کنیم هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی شما را به هیچ شخص ثالثی ارائه نمی‌کنیم مگر اینکه با اجازه خودتان باشد و یا اینکه به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشیم.


تغییرات در سیاست‌های سایت
ممکن است فستیوال هر از چندگاهی سیاست‌های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست‌های ما آگاه شوید. چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست‌های سایت فستیوال موزر داشتید می‌توانید آن را با ما در میان بگذارید.